پکیج شگفت انگیز خانواده(ویژه زیبایی و درمان) , ویژه زیبایی و درمان


پکیج های شگفت انگیز خانواده - پکیج شگفت انگیز خانواده(ویژه زیبایی و درمان)
(0)
(0)
ویژه زیبایی و درمان
وضعیت کالا : موجود
مدل کالا
ویژه زیبایی و درمان
تعداد عدد
قیمت کالا
131,800 تومان
پیشنهاد ما
پکیج شگفت انگیز خانواده(زیبایی و درمان)
تصاویر
بیشتر
پکیج شگفت انگیز خانواده (ویژه زیبایی و درمان) :
پکیج شگفت انگیز خانواده (ویژه زیبایی و درمان) :
 

با تخفیف ویژه جشنواره "راز جوانی و سلامتی"

به همراه 2 هدیه ارزشمند و رایگان برای شما

فقط در ایام جشنواره
 

پکیج شگفت انگیز خانواده (ویژه زیبایی و درمان)، در واقع ترکیب 2 پکیج قبلی یعنی پکیج زیبایی و پکیج درمانی است و برای کسانی در نظر گرفته شده که نیاز به استفاده از هر دو پکیج را با هم دارند که فقط با دریافت این پکیج جامع و ترکیبی و دریافت هدایای ویژه و رایگان آن در ایام جشنواره، می توانند به همه محصولات آن دو پکیج دست پیدا کنند اما با قمیت پایین تر!!! و لازم نیست که هر پکیج را به صورت جداگانه خریداری کنند.

در ادامه می توانید با این پکیج جامع و شگفت انگیز آشنا شوید:

 

1- پکیج شگفت انگیز خانواده (ویژه زیبایی) :

پکیج شگفت انگیز زیبایی، شامل 3 محصول تأثیرگذار می باشد که مکمل هم بوده و می تواند پوست شما را تقویت کند و چین و چروک کل سطح پوست صورت و دست و کک و مک را از بین ببرد تا یک پوست جوان، شاداب و زیبایی داشته باشید:
  • کرم لایه بردار؛ تقویت کننده سریع پوست تان و تهیه شده از روغن شترمرغ، روغن زالو، روغن خراطین و...

  • روغن ویژه زیبایی؛ حاوی بیشترین ویتامین های مورد نیاز پوست تان

  • صابون دست و صورت؛ تهیه شده از روغن شترمرغ خالص و 7 گیاه مؤثر بر روی پوست
     

 

چگونه از پکیج ویژه زیبایی، می توانید استفاده کنید؟

همان طور که می دانید قبل از استفاده از کرم یا روغن، باید پوست، تمیز و به دور از هر نوع آلودگی باشد تا روزنه های پوست باز شده و اکسیژن به بافت های زیرین پوست برسد. به همین دلیل در این پکیج، یک صابون کاملاً طبیعی و گیاهی وجود دارد که از روغن شترمرغ خالص و 7 گیاه مؤثر بر روی پوست، تهیه شده که آلودگی را از بین می برد و باعث تقویت بافت های سطحی و زیرین پوست شما می شود.
 

بعد از زدودن آلودگی از سطح پوست صورت و دست و تمیز شدن آن، می توانید پوست خودتان را با استفاده از روغن خالص شترمرغ که تهیه شده از چربی خاصی از شترمرغ بوده، تقویت کنید. این روغن بیشترین ویتامین های طبیعی گروه A و D را دارا می باشد و بیشترین نیاز پوست شما به همین گروه از ویتامین ها است.

در طول استفاده از این روغن، ماساژ دادن را فراموش نکنید؛ چون باعث جذب سریع و باز شدن منافذ پوستی تان می شود و در درمان زیبایی شما بسیار تأثیرگذارتر است. بعد از حدود 2 ساعت، روغن شترمرغ جذب پوست تان شده و جهت تکمیل درمان، می توانید استفاده از کرم لایه بردار را شروع کنید. این کرم از روغن شترمرغ، روغن زالو، روغن خراطین و... تهیه شده و باعث می شود تا بعد از یک مدت کوتاه، پوست شما تقویت شده و چین و چروک کل سطح پوست صورت و دست و کک و مک از بین برود و شما یک پوست جوان، شاداب و زیبایی داشته باشید. 


 
 
2- پکیج شگفت انگیز خانواده (ویژه درمان) :

پکیج شگفت انگیز درمان، شامل 2 محصول زیر می باشد که در ایام جشنواره "راز جوانی و سلامتی"، 2 محصول دیگر به عنوان هدیه به شما تعلق می گیرد که مجموعاً می تواند تأثیرگذاری بالایی در درمان دردهای تان در تمامی سطح بدن داشته باشد و به بهبودی سریع شما کمک بسیار زیادی کند:
  • روغن ویژه درمان؛ تهیه شده از صد در صد روغن شترمرغ

  • روغن غنی شده با 10 نوع روغن های گیاهی (هدیه اول به شما)

  • سفیدآب (روشور)؛ تهیه شده از سنگ های معدنی و عصاره روغن شترمرغ و بابونه (هدیه دوم به شما)

  • صابون 7 گیاه طبی و سنتی 

 
چگونه از پکیج ویژه درمان، می توانید استفاده کنید؟

روغن ویژه درمان (روغن نارنجی) که محصولی تهیه شده از صد در صد روغن شترمرغ می باشد را قبل از استحمام در محل درد مالیده و ماساژ دهید تا جذب بدن شود و بعد از یک ساعت، استحمام با آب گرم را آغاز کنید. در حین استحمام از سفیدآب(روشور) که محصولی تهیه شده از سنگ های معدنی به همراه عصاره روغن شترمرغ و بابونه می باشد، استفاده کنید که به شما کمک می کند تا به وسیله کیسه کشی، همه رگ های شما باز شده و مواد معدنی و اسیدهای چربِ مفید روغن و گیاه، جذب بدن شما شود که در درمان دردهای تان بسیار مفید و تأثیرگذار است.

بعد از استفاده از سفیدآب، استفاده از صابون مخصوص را شروع کنید. این صابون از روغن شترمرغ و 7 گیاه مؤثر که از دل طبیعت بدست آمده، تهیه شده که یک صابون کاملاً اثرگذار در طول درمان دردهای شما می باشد.
در طول استفاده از پکیج محصولات، بگذارید پوست شما مواد مفید و مؤثر را به خوبی جذب خود کند و سریعاً با آب شستشو ندهید. بعد از استحمام و حدوداً بعد از 10دقیقه یعنی زمانی که می دانید پوست شما رطوبت خود را از دست داده، از روغن غنی شده استفاده کنید.

 روغن غنی شده، از 90 درصد روغن شترمرغ و 10درصد از 10نوع روغن های گیاهی تهیه شده و تأثیرگذار بر روی دردهای کل سطح بدن می باشد که مقداری بر روی قسمت درد مالیده و ماساژ دهید تا به راحتی جذب پوست تان شود و تأثیر خود را سریعاً بر روی درمان درد شما بگذارد.

 
 
 

پکیج جامع و شگفت انگیزِ ویژه زیبایی و درمان،

برای بسیاری از افراد، مفید و مؤثر بوده و استفاده از این پکیج و با روش های مطرح شده،

می تواند برای شما  هم فوق العاده تأثیرگذار باشد و معجزه کند.

 
 

چگونه این پکیج جامع و شگفت انگیز را تهیه کنم؟

شما می توانید برای تهیه این پکیج جامع و بی نهایت تأثیرگذار و استفاده از تخفیفات در نظر گرفته شده در ایام جشنواره "راز جوانی و سلامتی"، بر روی دکمه "اضافه به سبد" کلیک کرده و پرداخت خودتان را به راحتی و به صورت آنلاین انجام دهید.
در نظر داشته باشید که این تخفیفات فقط ویژه ایام جشنواره بوده و سایت به صورت خودکار این تخفیفات را برای شما در نظر می گیرد و در صورتی که در خارج از ایام جشنواره خریدتان را انجام دهید، قیمت اصلی برای تان منظور می گردد.

 
 

ارسال رایگان در هر جای ایران که باشید:

هزینه ارسال پکیج به عنوان هدیه ما به شما، رایگان بوده و شما در هر نقطه ای از کشورِ پهناورمان که باشید، هیچ هزینه ای برای ارسال، پرداخت نخواهید کرد.
 بعد از پرداخت، ایمیل و پیامک پرداختِ موفق برای تان ارسال می شود و پکیج تان در صف ارسال قرار می گیرد.
لازم به ذکر است که تمامی محصولات «ایران مأوا» دارای ضمانت اصل بودن و 10 روز ضمانت بازگشت می باشد.

 
 

2 هدیه ارزشمند و رایگان این پکیچ به شما:
 

شما با خرید این پکیج شگفت انگیز  در ایام جشنواره "راز جوانی و سلامتی" ، علاوه بر تخفیف در نظر گرفته شده، یک عدد روغن غنی شده که از 10 نوع روغن های گیاهی تهیه شده است به همراه یک بسته سفیدآب (تهیه شده از سنگ های معدنی و عصاره روغن شترمرغ و بابونه) به عنوان هدیه دریافت می کنید که به پکیج تان اضافه شده و برای تان ارسال می گردد.
 
 
نمودار تغییر قیمت
نطرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

تلفن های تماس:
(پاسخگویی همه روزه از ساعت 9 الی 20)
مرکز پشتیبانی و فروش: 09901860669
مدیریت: 09353266995
ارتباط ایمیلی:
info@iranmaava.com
iranmaava@gmail.com
ارتباط از تلگرام:
@iran_maava
سامانه پیامک:
50005799930
aparattelegramtelegraminstagram
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی