صفحه 2 - مقالات (بلاگ)

تیک چگونه روغن شتر مرغ تاثیر درمانی عالی بر روی اگزما دارد؟ چگونه روغن شتر مرغ تاثیر درمانی عالی بر روی اگزما دارد؟ اگزما یک بیماری شایع پوستی است که حدود 35 میلیون آمریکایی از آن رنج می برند. اگزما التهاب پوست می باشد که منجر به ایجاد دانه های قرمز پوستی می شود که به مرور زمان خشک شده به صورت فلسی در آمده و با خارش شدید همراه هستند. خاراندن موضع باعث وخیم تر شدن اگزما می شود. شنبه یکم اردیبهشت ۹۷ تیک آیا روغن شتر مرغ آکنه را درمان می کند؟ آیا روغن شتر مرغ آکنه را درمان می کند؟ ٪۹۰ نوجوانان و بسیاری از افراد بالای ۵۰ سال از آکنه رنج می برند. آکنه یک منبع چربی و آلودگی در روزنه های پوست می باشد که منجر به التهاب و تورم پوست می شود. محصولات آرایشی با آلوده کردن منافذ پوست منجر به ایجاد آکنه می شوند. فشار دادن جوش های صورت و تلاش برای بیرون آوردن چرک آنها نیز منجر به افزایش التهاب و عفونت و نهایتا ایجاد آکنه می شود. چهارشنبه بیست و نهم فروردین ۹۷ تیک چگونه روغن شتر مرغ بر زیبایی پوست تاثیر شگفت انگیز دارد؟ چگونه روغن شتر مرغ بر زیبایی پوست تاثیر شگفت انگیز دارد؟ روغن شتر مرغ با داشتن روغن های غیر اشباع می تواند با نفوذ پذیری به داخل پوست توانایی زیاد در برطرف کردن چین و چروک، آسیب های ناشی از آفتاب سوختگی و لکه های ناشی از آن داشته باشد. پف زیر و اطراف چشم و همچنین چین و چروک آن نیز توسط روغن شتر مرغ قابل رفع است. دوشنبه بیست و هفتم فروردین ۹۷ تیک خواص درمانی و زیبایی روغن شترمرغ و تاریخچه مصرف آن خواص درمانی و زیبایی روغن شترمرغ و تاریخچه مصرف آن در ۳۰۰۰ سال قبل در فرهنگهای مصری و رومی و آفریقایی از روغن شتر مرغ به عنوان یک ماده آرایشی و نیز برای درمان درد و روماتیسم استفاده می شد. مستندات تاریخی راجع به روغن شتر مرغ به زمانهای خیلی قدیم یعنی قرن اول پس از میلاد بر می گردند و به استفاده گسترده از روغن برای درمان زخم، سوختگیها، ناراحتیهای پوستی، اگزما، زخم بستر، خشکی پوست و مو و بسیاری موارد دیگر اشاره می کند و این رویه برای صدها سال ادامه یافته است. پنج شنبه شانزدهم فروردین ۹۷ تیک نشانه اصل بودن روغن شتر مرغ نشانه اصل بودن روغن شتر مرغ خالص سازی روغن شتر مرغ یک فرایند مهم می باشد. در فاصله سالهای ۱۹۸۷-۱۹۸۸ اولین روغن شتر مرغ خالص (تصفيه شده) به بازار عرضه شد. روغن شتر مرغ خالص با هیچ گونه مواد معدنی، گیاهی یا روغن سایر احشام مخلوط نمی باشد. روغن شتر مرغ خالص یک فراورده طبیعی می باشد که می تواند به رنگ زرد تا سفید باشد هنگامی که این ماده گرم باشد به حالت مایع (مانند روغن زیتون) و هنگامی که سرد یا یخ زده باشد به حالت جامد (مانند کره) می باشد. پنج شنبه شانزدهم فروردین ۹۷ تیک خاصیت روغن شترمرغ در التیام دردهای مفصلی خاصیت روغن شترمرغ در التیام دردهای مفصلی با توجه به خاصیت بسیار قوی ضد التهابی موجود در روغن شتر مرغ و نفوذ پذیری روغن شترمرغ درون سطح خارجی پوست می‌توان آن را درمانی موثر برای آرتروز، درد‌های عضلانی (کشیدگی، گرفتگی و رگ به رگ شدن عضلات) در نظر گرفت.
شنبه پنجم اسفند ۹۶

تلفن های تماس:
(پاسخگویی همه روزه از ساعت 9 الی 20)
مرکز پشتیبانی و فروش: 09901860669
مدیریت: 09353266995
ارتباط ایمیلی:
info@iranmaava.com
iranmaava@gmail.com
ارتباط از تلگرام:
@iran_maava
سامانه پیامک:
50005799930
آخرین مطالب
ترکیب روغن زالو با روغن شترمرغ چه کاربردی دارد؟

ترکیب روغن زالو با روغن شترمرغ چه کاربردی دارد؟

سالهای سال در طب سنتی آسیا و اروپا، از روغن زالو به عنوان بهترین درمان طبیعی کوچکی اندامها استفاده می شده است. روغن زالو بهترین کارآیی را در افزایش سایز و حجم اندامهای مختلف بدن دارد. روغن زالو دارای کاربرد های زیر می باشد:
طبیعی ترین راه برای درمان زود انزالی مردان
بهترین حجم دهنده اندام و عضلات و گونه و....
صد در صد طبیعی و سازگار با هر پوستی
آیا از تخم شتر مرغ هم می توان کسب در آمد کرد؟

آیا از تخم شتر مرغ هم می توان کسب در آمد کرد؟

همان طور که از بزرگترین پرنده انتظار می رود، شتر مرغ بزرگترین تخم را در میان پرندگان موجود در دنیا می گذارد.
تخم شترمرغ علاوه بر دارابودن خاصیت خوراکی منحصر به فرد، از جنس مقاومی برخوردار می باشد که می توان بر روی آن  نقاشی و یا حکاکی انجام داد و آن را  به یک  شیء تزئینی و حتی هنری بسیار جذاب تبدیل نمود. صنعت حکاکی بر روی تخم شتر مرغ  از ایالت متحده ی امریکا آغاز و ابداع شده و این محصول در کشور های عربی و اروپایی به عنوان کالای لوکس معرفی شده است.
آیا روغن شترمرغ خوراکی است؟

آیا روغن شترمرغ خوراکی است؟

روغن شتر مرغ به طور طبیعی به دو فاز مایع و جامد تقسیم می شود، جالب توجه اینکه پایداری روغن های سرخ کردنی نظیر روغن آفتابگردان در برابر حرارت را می توان با افزودن فاز مایع روغن شتر مرغ بهبود بخشید . نتایج نشان می دهد که پایداری روغن آفتابگردان با افزودن فاز مایع روغن شترمرغ به میزان قابل ملاحظه ای افزایش می یابد و این افزایش نسبت مستقیم با میزان فاز مایع روغن شترمرغ دارد یعنی هرچه از فاز مایع روغن شترمرغ به نسبت بیشتری به روغن آفتابگردان افزوده شود مقاومت آن در برابر اکسیداسیون بیشتر می شود.
چگونه روغن شتر مرغ درد ها را تسکین می دهد؟

چگونه روغن شتر مرغ درد ها را تسکین می دهد؟

روزانه میلیونها نفر از مردم دنیا به دنبال تسکين درد خود هستند. درد ممکن است به صورت درونی باشد مانند سر درد و درد مفاصل و یا ممکن است به صورت بیرونی باشد مانند درد ناشی از نیش حشرات و سوختگی. اکثر دردها به واسطه التهاب پوست یا بافت های بدن می باشند. همچنین عفونت باکتریایی می تواند از عوامل ایجاد درد باشد. مشکل این است که اکثر مردم به دنبال یک نسخه دارویی هستند که ممکن است دارای عوارض جانبی و یا آلرژی زا باشد.
aparattelegramtelegraminstagram
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتی