مقالات (بلاگ) - چهار

تیک نشانه اصل بودن روغن شتر مرغ نشانه اصل بودن روغن شتر مرغ خالص سازی روغن شتر مرغ یک فرایند مهم می باشد. در فاصله سالهای ۱۹۸۷-۱۹۸۸ اولین روغن شتر مرغ خالص (تصفيه شده) به بازار عرضه شد. روغن شتر مرغ خالص با هیچ گونه مواد معدنی، گیاهی یا روغن سایر احشام مخلوط نمی باشد. روغن شتر مرغ خالص یک فراورده طبیعی می باشد که می تواند به رنگ زرد تا سفید باشد هنگامی که این ماده گرم باشد به حالت مایع (مانند روغن زیتون) و هنگامی که سرد یا یخ زده باشد به حالت جامد (مانند کره) می باشد. پنج شنبه شانزدهم فروردین ۹۷ تیک خاصیت روغن شترمرغ در التیام دردهای مفصلی خاصیت روغن شترمرغ در التیام دردهای مفصلی با توجه به خاصیت بسیار قوی ضد التهابی موجود در روغن شتر مرغ و نفوذ پذیری روغن شترمرغ درون سطح خارجی پوست می‌توان آن را درمانی موثر برای آرتروز، درد‌های عضلانی (کشیدگی، گرفتگی و رگ به رگ شدن عضلات) در نظر گرفت.
شنبه پنجم اسفند ۹۶
تیک کسب درآمد از طريق تزئين تخم مرغ کسب درآمد از طريق تزئين تخم مرغ کسب درآمد از طريق تزئين تخم مرغ سه شنبه بیست و چهارم بهمن ۹۶ تیک داستان واقعی طراحی روی تخم شترمرغ داستان واقعی طراحی روی تخم شترمرغ يادم مياد يه روز داشتم با يکي از دوستام به اسم محمد در مورد يه کار و ايده ي جديد صحبت مي کرديم .

مي گفت يکي رو ميشناسه که توي يک روستا تو طالقان داره از راه حکاکي روي تخم شترمرغ درآمد کسب مي کنه . طبق معمول شاخکام تيز شد !

کنجکاوانه ازش پرسيدم چطوري ؟ چيکار مي کنه ؟ چه جوري ازش پول درمياره ؟
....
ادامه را مطالعه کنید
شنبه بیست و یکم بهمن ۹۶
تیک روغن شترمرغ چیست و چه می کند؟ روغن شترمرغ چیست و چه می کند؟ تمام آنچه در مورد روغن شترمرغ به طور خلاصه وکوتاه باید بدانید
یکشنبه چهاردهم آبان ۹۶
تیک افزایش رشد مو با اثر سحرآمیز روغن شترمرغ افزایش رشد مو با اثر سحرآمیز روغن شترمرغ درمان طاسی با روغن شتر مرغ
یکشنبه چهاردهم آبان ۹۶

تلفن های تماس:
(پاسخگویی همه روزه از ساعت 9 الی 20)
مرکز پشتیبانی و فروش: 09901860669
مدیریت: 09353266995
ارتباط ایمیلی:
info@iranmaava.com
iranmaava@gmail.com
ارتباط از تلگرام:
@iran_maava
سامانه پیامک:
50005799930
آخرین مطالب
10 تاثیر شگفت انگیز روغن شتر مرغ را می دانید؟

10 تاثیر شگفت انگیز روغن شتر مرغ را می دانید؟

سه علت اصلی کاهش رشد مو سن، تغییرات هورمونی و سابقه‌ی خانوادگی است. اما در بیشتر موارد چیزی که به‌عنوان ریزش مو می‌شناسید در حقیقت سستی مو است. با افزایش سن ماده‌ای به نام دیهیدروتوسترون سبب می‌شود مرحله‌ی رشد فعال فولیکول‌های مو کوتاه شود. در مرحله‌ی ریزش مو موهای ضخیم شما تبدیل به موهایی بی‌رنگ و نازک می‌شود. کلید معکوس کردن فرآیند ریزش مو بیدار کردن فولیکول‌های خوابیده‌ی مو است، قبل از آنکه دیر شود. روغن شترمرغ 80 درصد از فولیکول‌های خوابیده را بیدار می‌کند.
غذاهای خوشمزه با گوشت شتر مرغ

غذاهای خوشمزه با گوشت شتر مرغ

گوشت شترمرغ: ران و ساق بخش اصلی گوشت شتر مرغ را شکل می دهد. این گوشت با عالیترین نوع گوشت گوساله (یعنی فیله و استیک) قابل مقایسه بوده و می توان آن را همانند این نوع گوشت و با همان تنوع طبخ نمود. بدلیل پایین بودن چربی و کلسترول گوشت شتر مرغ ازآن در رژیمهای غذایی استفاده می شود.
خرید اینترنتی کرم و روغن شترمرغ و مزایای کرم و روغن شترمرغ

خرید اینترنتی کرم و روغن شترمرغ و مزایای کرم و روغن شترمرغ

یکی از بهترین محصولاتی که در سال های اخیر از روغن شترمرغ تهیه و تولید شده است، کرم روغن شترمرغ می باشد. روغن شترمرغ معمولا حاوی اسیدهای چرب امگا 3، امگا 6 و امگا 9 بوده، که برای بدن انسان بسیار مفید و ضروری می باشند، از طرفی بدن انسان قادر به تولید آنها نمی باشد. از این رو استفاده از کرم روغن شترمرغ می تواند بهترین راه حل برای تامین اسیدهای چرب مورد نیاز بدن انسان باشد. این محصول برای انواع پوست مناسب می باشد.
خواص  شگفت انگیز روغن شترمرغ چیست؟

خواص  شگفت انگیز روغن شترمرغ چیست؟

روغن شتر مرغ در قالب محصولات مختلفی فراوری می شود که در زمینه های متفاوتی با کاربردهای بسیار قابلیت استفاده دارد.
aparattelegramtelegraminstagram
طراحی سایتطراحی سایتسایت سازسایت سازفروشگاه سازفروشگاه ساز